Osnovni podaci

Društvo lobista Srbije je osnovano 2009. godine. Prilikom osnivanja Društva na samom početku smo naišli na razumevanje i pomoć naših partnera sa kojima smo sklopili poslovno-tehničke sporazume: Privredna komora Srbije, Privredna komora Beograda i Advokatska komora Beograda. Društvo ima sedište u prostorijama PKS na Terazijama 23 koje je dobilo na korišćenje od Privredne komore Srbije.

Društvo ima 60 članova koje čine istaknuti privrednici, predstavnici PKS, PKB, AKB, univerzitetski profesori i novinari. Članovi Društva lobista Srbije su ujedinjeni nezavisno od simpatija prema raznim političkim strankama u simpatiju i ljubav prema Srbiji i želji da Srbija postane regionalni lider u uređenosti pravne države i sposobnosti da privuče strane investicije.

Osnovni podaci
Minuli rad