Organizacija » Članovi »

Mirjana Rosić

Mirjana Rosić Funkcija: Član Posao: Imlek a.d. Obrazovanje: Fakultet za internacionalni menadzment u Beogradu Datum rođenja: 07.07.1975 Mesto rođenja: Novi Sad

Mirjana Rosic je rodjena 07.07.1975. u Novom Sadu, gde je pored osnovne skole i gimnazije pohadjala i muzicku skolu Josip Slavenski. Odbojkom se profesionalno bavila od 1988. godine u Zenskom odbojkaskom klubu “Vojvodina”.

Diplomirala je na Fakultetu za internacionalni menadzment u Beogradu, na kojem je i stipendista na postidiplomskim studijama iz oblasti Internacionalnog menadzmenta i bankarstva. Master zavrsava na biznis studijama za rukovodioce Executive MBA u Cotrugli Business School 2010.

Trade Marketing ekspert je sa vise od 10 godina radnog iskustva za najpoznatije regionalne i internacionalne kompanije. Pored toga, eksterni je finansijski konsultant Generali grupacije, i jedne od vodecih mikrokreditnih institucija u Srbiji. Na poziciji Supervisor Category Management je u kompaniji Imlek a.d. (Danube Foods Group) od 2008. godine.

Polaznik je mnogobrojnih treninga iz oblasti Liderstva (Cotrugli Business School), Napredne prodaje (Delta Generali), Marketinga i finansija (Francusko – Americki institut za menadzment u Parizu).