Organizacija » Članovi »

Aleksandar Joksić

Aleksandar Joksić Funkcija: Član Posao: Centar za razvoj i lokalnu ekonomiju Novi Beograd Obrazovanje: Ekonomski fakultet Datum rođenja: 03.08.1971. Mesto rođenja: Čačak

Diplomirao na Filološkom fakultetu u Beogradu, odsek srpski jezik i knjizevnost i stekao zvanje profesor srpskog jezika i književnosti.

2009.godine završio postdiplomske studije Univerziteta Singidunum u Beogradu i stekao zvanje master ekonomskih nauka, odsek menadžment spoljne i unutrašnje trgovine.

2009.godine je završio dodatne master studije na katedri za srpski jezik i književnost pri Filološkom fakultetu.

2006.godine stekao sertifikat postdiplomskih studija za Cambridge school in business: marketing menadžment, menadžment ljudskih resursa, finansijski menadžment.

Učestvovao je na brojnim seminarim iz oblasti finansija i organizacija ljudskih resursa.

Aplicirao i izveo projekat Opštine Novi Beograd (finansijer EAR i USAID) EXCHANGE 1,  EXCHANGE 2, MEGA projekat.