Ambasador Austrije Johanes Ajgner na 38. klubu lobista

Događaji »
print rss Bookmark and Share

23.06.2014. Kancelarija DLS

Ambasador Austrije Johanes Ajgner na 38. klubu lobista

Ambasador Austrije Johanes Ajgner gostovao je na 38. klubu lobista u Privrednoj komori Beograd. Članovima i gostima se prvo obratio Zoran Domazet, predsednik DLS. U uvodnoj reči istakao je značaj bilateralnih odnosa Srbije i Austrije i podvukao da mu je posebno drago da bude domaćin austrijskom ambasadoru.
 

Ambasador Ajgner je pozdravio sve prisutne i istakao da mu je zadovoljstvo što prisustvuje privrednom skupu posvećenom odnosima Austrije i Srbije. Odnosi Austrije i Srbije su odlični, a intenzivna razmena poseta državnika dve zemlje pokazuje koliko su povezane u svim oblastima, ocenio ambasador Austrije Johanes Ajgner. Naglasio je da njegova zemlja podržava Srbiju kada je reč o njenoj evropskoj budućnosti.

Čitanja: 1185 | Komentara: 0

Dodaj komentar