Delegacija američke ambasade u Privrednoj komori Beograda

25.01.2014. Kancelarija DLS

Delegacija američke ambasade u Privrednoj komori Beograda

Trgovinski savetnik u američkoj ambasadi u Beogradu, gospođa Jane Kitson, i trgovinski specijalista, gospodin Boris Popovski, posetili su Privrednu komoru Beograda. Poseta je organizovana u cilju upoznavanja gospođe Kitson sa aktivnostima Privredne komore Beograda, kao i zbog predstavljanja programa koje američka ambasada sprovodi.
Predsednik Privredne komore Beograda, dr Milan Janković, poželeo je gostima dobrodošlicu, upoznao ih sa aktivnostima koje Komora sprovodi i predstavio široku lepezu potencijala kojima Beograd raspolaže. Potpredsednik Društva lobista Balša Kašćelan je prisutne upuznao sa radom i misijom Društva lobista Srbije. U razgovoru je istaknuta potreba zajedničke strategije i jačanje međusobnih kontakata kako bi se u budućnosti učestvovalo na mnogim projektima.