Pozivnica i agenda za XXVI Klub lobista Srbije

28.06.2012. Kancelarija DLS

Pozivnica i agenda za XXVI Klub lobista Srbije

Poštovani,

Pozivamo Vas na XXVI Klub lobista Srbije, koji će se održati u sredu 4. jula, u Svečanoj sali na drugom spratu u zgradi Privredne komore Srbije, Terazije 23, sa početkom u 19.00 sati.
Klub će se baviti pitanjem odnosa Farmaceutske komore Srbije i Udruženja proizvođača inovativnih lekova ’’Inovia’’. Misija Farmaceutske komore Srbije je unapređivanje apotekarskog sektora i zaštita prava i interesa pacijenata. U tom smislu Komora je zainteresovana da sarađuje sa Inoviom kako bi zajedno uticali na poboljšanje zdrastvenog sistema Srbije.
Klub će se takođe baviti i pitanjem značaja inovativnih lekova i njihove zastupljenosti na pozitivnoj listi.

Ume li Srbija da prepozna vrednost inovativne industrije i njen doprinos zdravlju ljudi? Može li Srbija da unapredi i zaštiti prava pacijenata? O ovim i drugim pitanjima baviće se XXVI Klub lobista Srbije:

Tema Kluba  ’’RAZVOJ FARMACEUTSKE INDUSTRIJE U SRBIJI’’

AGENDA:

19.00-19.10 Pozdravna reč Zorana Domazeta, Predsednika DLS.
19.10-19.30 Dragana Jovanović, direktor Farmaceutske komore Srbije
19.30-19.50 Bojan Trkulja, direktor fonda Inovia