Predsenik Društva lobista Srbije Nenad Vuković na sedmom sastanku P.A.C.E-a u Atini

18.05.2017.

Dr. Nenad Vuković, prisustvovao je sedmom sastanku PACE-a (Public afairs comunity of Europe) koji je održan 12 i 13. maja u Atini.

Zajednica za javne poslove Europe (PACE) nastala je kao zajednička platforma svih nacinalnih javnih stručnjaka lobista. Cilj PACE-a je da špodršku za umrežavanje i inteligenciju EU stručnjaka za odnose sa javnošću na državnoom nivou i postavi osnove za evropski identitet stručnjaka za javne poslove.

Protekle nedelje u Atini, na dvodevnom sastanku koji je održan, prisustvovali su brojni visoki zvaničnici Grčke i Evropske unije, među njima, svoje zapaženo izlaganje imao je i dr. Nenad Vuković, predsednik Društva lobista Srbije, a nakon završenog kongresa, dobio je i zavalnicu za svoj doprinos na ovom kongresu.